poniedziałek, 18 czerwca 2012

Na Onecie tekst o zemście

Onet działa już prawie cudnie. Dodałam tam tekst "Pozytywne źródło i skutki zemsty" na podstawie książki popularnonaukowej. Nieskromnie powiem, że wydaje mi się, że tekst mi się udał i jest ciekawy. Zapraszam


maria-dora.blog.onet.pl

4 komentarze:

 1. Wpiszę tutaj komentarz do posta onetowego.

  Zainteresował mnie Twój akapit w którym pytasz czy osoby ufne mogą się stać mniej ufne. Myślę, że z tym może być problem. Nie łatwo zmienić naturę, a jeszcze ciężej uczynić to w spokojny sposób. Bez popadania w przesadę z drugiej strony.

  Szczerze mówiąc nigdy nie rozpatrywałam zemsty jako drugiej strony ufności. Kojarzyłam zemstę z krzywdą, z urażoną dumą, ale nie ufnością. Może z dotknięciem kompleksów? Czekam niecierpliwie na dalsze recenzje.

  P.S Co do paranoików i bloga zespołowego. Ludzie naprawdę się nudzą i nie wiedzą co jeszcze wymyślić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Erinti, dla mnie też to powiązanie wyewoluowania zemsty z zaufaniem było zaskoczeniem, ale po namyśle to jest nawet logiczne. Swoją naturę rzeczywiście trudno zmienić, a więc pewnie masz rację, że ludzie ufni tacy pozostaną.
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Marysiu!
  Onet cudnie nie działa!
  Byłem tam, rozpisałem się i nic!
  A jak dobrze działa to i tak trzeba dwa razy kliknąć, żeby dodać komentarz.
  Masz dużo racji w tym co piszesz. Ale ja na razie nie chcę psuć atmosfery widowiska. I tak się wszystkiego i to raczej bardzo złego dowiemy po TYCH IGRZYSKACH DLA LUDU.
  Będą straszna długi i nie zapłacone rachunki.
  Wygrał te Euro Grzegorz Lato! Ma dostać premii 8 mln zł..........!!!
  Zamiast na sport, młodzież to 8 mln dla jednej osoby!
  Tu niestety pomógł by tylko DZIERŻYŃSKI!!!!
  Pozdrawiam serdecznie Vojtek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Vojtek, twój komentarz na Onecie jest, wszystko działa dobrze, tylko z pewnym opóźnieniem. Zgadzam się z tym, co piszesz, odpowiedziałam również na Onecie.

   Usuń